A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Калинівської міської ради

Історична довідка

Первинна медична допомога за радянських часів надавалася лікарями-терапевтами та педіатрами, які працювали в складі РТМО, ЦРЛ.

В подальшому в Незалежній Україні вже біля 20 років в питаннях надання первинної медичної допомоги наголос робиться на сімейного лікаря.

Враховуючи, що Вінниччина була учасником пілотного проекту по реформуванню охорони здоров’я, в Калинівському районі 23.12.2010 року був утворений районний центр первинної медико-санітарної допомоги, який став виокремленою юридичною установою.

Це дало поштовх до розвитку лікувально-профілактичних закладів первинного рівня (підвищення заробітної плати, проведення капітальних ремонтів приміщень, придбання обладнання).

В 2015 році на теренах Калинівського району утворилася Калинівська ОТГ і рішенням сесії Калинівської міської ради від 14.01.2016 року № 4 утворений Центр первинної медико-санітарної допомоги до складу якого увійшли три лікувально-профілактичні заклади: Калинівська та Дружелюбівська амбулаторії загальної практики – сімейної медицини і фельдшерський пункт с.Рівнинне, який розпочав свою роботу 01.01.2017 року.

Враховуючи проведення реформи охорони здоров’я в Україні комунальний заклад був реорганізований у комунальне підприємство «Калинівський міський центр ПМСД» Калинівської міської ради.

 

Для легалізації власної діяльності центром отримана ліцензія на медичну практику згідно наказу МОЗ України № 1386 від 26.07.2018 року.

Створення офіційного сайту установи дасть можливість на сучасному рівні висвітлювати свою діяльність та мати взаємозв’язок з жителями ОТГ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора