A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Калинівської міської ради

Вакцинація проти COVID-19 в відділеннях Укрпошта 7-9 жовтня 2021 року в пунктах щеплень від COVID-19, які відкрилися в окремих відділеннях Укрпошти в усіх регіонах країни, вакцинували 13 472 людей. Першу дозу антиковідної вакцини тут отримали 8 832

Дата: 18.10.2021 14:18
Кількість переглядів: 129

Вакцинуватись ще зручніше: вже майже 13,5 тис. людей щепились у нових пунктах у відділеннях Укрпошти

7-9 жовтня 2021 року в пунктах щеплень від COVID-19, які відкрилися в окремих відділеннях Укрпошти в усіх регіонах країни, вакцинували 13 472 людей. Першу дозу антиковідної вакцини тут отримали 8 832 пенсіонери, другу дозу – 4 265 пенсіонерів. 

Також у цих пунктах продовжилася вакцинація працівників самої Укрпошти. За четвер-суботу першу дозу отримали 326 співробітників, другу – 49.

Нагадаємо, що 7 жовтня у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України у відділеннях Укрпошти запрацювали перші тимчасові пункти вакцинації.

Вакцинуватися в них можуть всі охочі – для цього потрібно просто зайти у відділення Укрпошти, де проводить щеплення мобільна бригада, і без попереднього запису чи реєстрації отримати щеплення. Із собою треба мати паспорт та ідентифікаційний код.

У зоні ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 – люди літнього віку та люди з хронічними захворюваннями. За даними електронної системи охорони здоров’я, 82% померл

их від COVID-19 за весь період в Україні — люди віком від 60 років. Наразі понад 3 млн літніх українців отримують пенсію у відділеннях Укрпошти.

Пункти щеплень у відділеннях Укрпошти допоможуть захистити від важкого перебігу COVID-19 та зберегти життя мешканців найменших і найвіддаленіших населених пунктів, оскільки поштові відділення є навіть у тих невеликих містах і селах, де немає закладів охорони здоров’я.

Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на vaccination.covid19.gov.ua.

 

 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора